Kontakty | Mój EMAK | Mapa | Szukaj RSS

Victus Emak

Firma Victus–Emak Sp. z o. o. została wyodrębniona ze struktury firmy Victus International Trading S.A. i od 2005 roku jest członkiem grupy EMAK, jednego z najbardziej liczących się na rynku europejskim producentów sprzętu ogrodniczego i leśnego. Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1989 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałym rozwiązaniom organizacyjnym i wysokiemu poziomowi profesjonalnej wiedzy, zdobyła silną pozycję w branży. Naszym celem  jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie  bardziej wydajną i komfortową, a także dostarczanie użytkownikom satysfakcji, przewidując i uprzedzając ich oczekiwania. Aby osiągnąć powyższe cele firma dąży do stałego doskonalenia jakości obsługi klientów, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów.
 
Firma dysponuje zapleczem technicznym pozwalającym oferować produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie asortyment firmy obejmuje ponad 1000 produktów. Ich dystrybucja odbywa się za pośrednictwem współpracujących z firmą sklepów i hurtowni na terenie całego kraju. Victus–Emak posiada również dobrze rozwiniętą sieć punktów serwisowych dokonujących napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń. Wykwalifikowana kadra pracowników wspiera klienta fachową wiedzą, zarówno na etapie zakupu produktów, jak i w momencie, kiedy pojawią się problemy w trakcie ich użytkowania.
 
Firma przywiązuje dużą wagę do szkolenia swoich pracowników i podnoszenia ich kwalifikacji, co przyczynia się do ciągłego poprawiania standardu obsługi klienta. Victus–Emak organizuje również szereg szkoleń specjalistycznych dla firm z którymi współpracuje, aby osiągnąć wspólny cel - fachową obsługę użytkowników naszych produktów.
 
Firma Victus–Emak jest aktywna również poza sferą swojej podstawowej działalności handlowej współpracując z szeregiem instytucji i ośrodków pomocy społecznej, między innymi z Fundacją Dla Dzieci Pokrzywdzonych Losowo i Hospicjum św. Jana Kantego w Poznaniu, a także Ośrodkiem Dla Dzieci Niewidomych w Owińskach.
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |